Ödeme Sistemleri Yönetimi

SAMPAŞ Ödeme Sistemleri Yönetimi, belediyenin vatandaşa tahakkuk ettirmekle sorumlu olduğu belediyecilik hizmetleri tahsilatlarının yapılmasını kolaylaştıran sistemler bütünüdür.

Ödeme Sistemleri Yönetim Vizyonu

AKOS Kart ile ihtiyaç sahiplerine ilgili yardımları en modern şekilde ulaştırarak, sosyal sorumluluk hizmetlerinde yeni bir hizmet modeli bilincinin yaygınlaşmasına katkı sağlamaktadırlar.


SAMPAŞ Ödeme Sistemleri Yönetimi, belediyenin vatandaşa tahakkuk ettirmekle sorumlu olduğu belediyecilik hizmetleri tahsilatlarının yapılmasını kolaylaştıran elektronik kartları, donanım ekipmanlarını (okuyucular), yazılım altyapısını, işletim süreçlerini, haberleşme ağını ve üye işyerleri saha servisleriyle oluşturulan hizmetlerin tümünü kapsamaktadır.

SAMPAŞ Ödeme Sistemleri Yönetimi ile konvansiyonel “para” şekil değiştirerek işlevini elektronik ortamda sürdürmeye başlamıştır. Bu sayede vatandaşların - SAMPAŞ AKOS kartları kullanarak - ilgili kuruluşlardaki işlemlerini rahatlık ve güven içerisinde gerçekleştirmeleri, şehirdeki tüm kamu ve belediyecilik hizmetlerinden etkili bir şekilde faydalanmaları mümkün hale gelmiştir.

Ayrıca, belediyelerimiz AKOS Kart ile ihtiyaç sahiplerine ilgili yardımları en modern şekilde ulaştırarak, sosyal sorumluluk hizmetlerinde yeni bir hizmet modeli bilincinin yaygınlaşmasına katkı sağlamaktadırlar.