Sampaş Haberleri

Sampaş hakkında bilmek istediğiniz her detaya istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu Belediyesi Akıllı Sistemlerine Büyük Övgü

Türkiye'de ilk akıllı belediyecilik sistemlerini uygulayan SAMPAŞ'ın hizmet sunduğu Beyoğlu Belediyesi'ne Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dan övgü dolu sözler.


Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan; ""Beyoğlu Belediyemiz ismine ve imajına uygun işekilde teknolojiyi en iyi kullanan kurumlarımızdan biridir." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, teknoloji konusundan örnek bir belediye konumuna gelen Beyoğlu Belediyesi için, “Beyoğlu Belediyemiz ismine ve imajına uygun şekilde teknolojiyi en iyi kullanan kurumlarımızdan biridir” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz Cuma günü katıldığı AK Parti Beyoğlu İlçesi 6. Olağan Kongresinde Beyoğlu Belediyesi’nin projelerinden ve çalışmalarından övgüyle bahsetti.

“Belediyedeki işlerinizin yüzde 95’inin online ortamda takibi mümkün hale gelmiştir”

Beyoğlu Belediyesi’nin online ortamda aktif hale geldiğini söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Beyoğlu’nda atılan bütün adımlar ortada. İlçemizde bugüne kadar yaptığımız hizmetlere şöyle bir baktığımızda, burada aldığımız desteğin öyle körü körüne olmadığını görüyoruz.

Beyoğlu Belediyemiz ismine ve imajına uygun şekilde teknolojiyi en iyi kullanan kurumlarımızdan biridir. Vatandaşlarımızın belediyedeki işlerinin yüzde 95’inin online ortamda takibi mümkün hale gelmiştir" dedi.

Ekleme Tarihi: 10.04.2018 14:45:17

Benzer Sampaş Haberleri

Şirketimizle alakalı yeni ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili haberler