basvuru@sampas.com.tr
Cv'lerinizi Yukarıda Bulunan Mail Adresimize
Direkt Olarak İletebilirsiniz!
İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

 

Amaç ve Kapsam:

Şirketimizin insan kaynakları politikasının temel amacı, çalışanlarımızın memnuniyetini ve verimliliğini artırmak, aynı zamanda adil, saygılı ve güvenilir bir çalışma ortamı sağlamaktır. Bu politika, tüm çalışanları, yöneticileri ve şirket yönetimini kapsar.

 

Eğitim ve Gelişim:

Çalışanlarımızın sürekli gelişimini teşvik etmek için eğitim programları düzenler ve kariyer yolları sunarız. Her çalışanın potansiyelini maksimize etmesine destek olmak temel hedefimizdir.

 

 

Performans Değerlendirmesi:

Belirli dönemlerde, raporlama şeklinde gerçekleştirilen performans değerlendirmeleri, çalışanların güçlü yönlerini ve geliştirilmesi gereken alanları belirlemek için kullanılır. Performans değerlendirmeleri, adalet ve şeffaflık ilkelerine dayanır.

 

Çalışan Memnuniyeti ve İletişim:

Açık iletişim, çalışanların şirket hedefleri ve beklentileri hakkında bilgi sahibi olmasını sağlar. Geri bildirimleri dinler, çözüm odaklı yaklaşımlar benimser ve çalışan memnuniyetini ön planda tutarız.

ŞİRKETLERİMİZ
Değerlerimizden ödün vermeksizin, gelişen ve değişen Dünya konjonktüründe, varlığımızı sürdürebilir kılmak, gücümüzü markalarımız ile sağlamlaştırmak adına bir çok alanda sizlere profesyonel ve kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.
Sampaş Akıllı Kentler
Akıllı Kentler
Akıllı Şehirler
SNANO
KARENA
EKD
Metapera
Sampaş Holding